سایت های تجارت الکترونیکی خرده فروشی را به صورت آنلاین و با چنین مخاطبان خود به دست آورده اند. هنگامی که نمایندگان می توانستند از نظر جسمی به هم نزدیک شوند.

قالب حاوی 30 نسخه آزمایشی مانند حال حاضر ، و ما قصد داریم تعداد بیشتری نسخه را آزاد کنیم! به جز نسخه های نمایشی حیرت انگیز ، موضوع از ویژگی های مفید و بیشتری برای کاربران ، مشاغل ، شرکتها ، توسعه دهندگان ، وبلاگ نویسان و سایر دسته های کاربران برخوردار است. حتی اگر مبتدی کاملی در ساخت وب سایت باشید ، از سادگی و حالت تصویری راحت سازنده صفحه قدردانی خواهید کرد. افزونه های جت مخصوصاً در این ویرایشگر صفحه در اختیار کاربران قرار گرفته است. مزیت اصلی افزونه های جت حاوی ماژول هایی است که در بسته نرم افزاری استاندارد گنجانده نشده است.


هیچ محدودیتی برای تعریف سبک شما وجود ندارد.

چندین ابزارک WooCommerce را که به عنوان ماژول های از پیش طراحی شده ارائه شده اضافه کنید و فروشگاه خود را به ابزارک ها و عناصر خیره کننده ، ضروری برای تجارت موفق آنلاین تبدیل کنید. مشتریان شما از نگاه سایت شما قدردانی می کنند و قطعاً آن را از طریق حساب های رسانه اجتماعی خود توصیه می کنند. گزینه های بی حد و حصر وجود دارد ، که قابل اجرا هستند. موضوع Kava به طور کامل الزامات پاسخگویی را برای نمایش کامل وب سایت شما در کلیه دستگاه ها فراهم می کند. Kava سایت شما را بطور خودکار تطبیق می دهد ، بنابراین بازدید کنندگان شما قادر خواهند بود از طریق تلفن همراه یا رایانه های لوازم التحریر وارد سایت شوند.

وضوح بالا بسیار مهم است

شما تصاویر KV را با وضوح تصویر بالا تهیه می کنید. اندازه صفحه بازدید کننده شما شناسایی شده است و نسخه مجدداً صفحه وب شما به طور خودکار مطابق با آن تحویل داده می شود. شما همچنین بسیاری از ویژگی های مفید دیگر را بدست می آورید.

به روزرسانی های سریع برای ویرایش بهتر

Kava یک موضوع هدف یکپارچه با انواع گزینه ها ، ویژگی ها ، ابزارهای نوآورانه ، تصاویر با کیفیت بالا ، پلاگین های سطح بالا و بسیاری از elemet های دیگر است. چندین ابزارک WooCommerce را که به عنوان ماژول های از پیش طراحی شده ارائه شده اضافه کنید و فروشگاه خود را به ابزارک ها و عناصر خیره کننده مجهز کنید.

ابزارهای وبلاگ نویسی درجه یک در دسترس است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

سلام بازدید کننده گرامی

×