مطب دندانپزشکی زیبایی و ایمپلنت  :

شما پس از تماس تلفنی و دریافت نوبت معاینه، در اولین مراجعه تان پس از تشکیل پرونده و اطلاع از تعرفه های درمانی، مورد معاینه دقیق وکامل قرار می گیرید و مشکلات دندانهایتان را از طریق I.O.C در مونیتور مشاهده می کنید . بدین ترتیب می توانید با راهنمایی دندانپزشک در طراحی درمان موردنظر مشارکت آگاهانه ای داشته باشید .شما همچنین می توانید پرسش های خود را در مورد گزینه های درمانی مناسب و جزئیات هر یک از آنها مطرح نمایید. سپس در صورت نیاز، رادیوگرافی های لازم تهیه می شود و با هماهنگی پذیرش مطب جلسات درمانی خود را در روزها و ساعات مناسب تعیین می نمایید

خدمات درمانی بزرگسالان

مجموعه درمان ها و خدماتـــی که درمطــب دندانپزشکی زیبایی و درمانی دکتر صادقی نژاد انجام می گیرد از بالاتــــرین سطــــح زیبایی و کارایی برخوردار است به نحوی که ماندگاری تمامی درمانها تا سه سال ضمانت کامل می گردد.ما نگرانی شما در مورد مسائل بهداشتی در مراکز دندانپزشکی را درک کرده ، در این زمینه بســـیار دقیــــق و سختگیرانه تر از استاندارهای لازم عمل می کنیم.تجهیزات و متریال مورد استفاده در مطب دندانپزشکی زیبایی و ایمپلنت دکتر صادقی نژاد از بین معتبرترین و در عین حال گران قیمت ترین های موجود در بازار انتخاب شده است که با توجه به نوع کاربرد در توضیحات هر درمان معرفی می شوند.

دندان دردهای ساده را غالباً می‌توان با شستشوی دهان و تمیز کردن جرم و مواد خارجی از روی دندان‌ها، تسکین داد. گاهی اوقات یک دندان درد ساده می‌تواند ناشی از گیر افتادن یک جسم خارجی کوچک در بین دو دندان باشد. به خاطر داشته باشید که هرگز برای تسکین درد دندان و درمان بیماری های دهان و دندان سعی نکنید آسپرین در بین دندان و لثه خود قرار دهید، زیرا حل شدن آسپرین در این محل می‌تواند آسیب شدیدی به بافت لثه شما وارد کند.