مراقبت های پس از لامینیت دندان

[section]

[title text=”چگونه از لامینیت دندان مراقبت کنیم :”]

لامینیت دندان لبخندتان را زیبا کرده است. این عالیست! حالا نوبت شماست که از آنها مراقبت کرده و ظاهر زیبایشان را حفظ کنید. برای انجام این کار، مهم است که به درستی از آنها مراقبت شود. در اینجا کارهایی که برای مراقبت از لامینیت باید انجام دهید، گفته شده است:

  • به طور مرتب از مسواک و نخ دندان استفاده کنید.

این کار مهم ترین بخش مراقبت از لامینیت های دندانی است. اگر پیش از این عادت مسواک زدن و نخ دندان کشیدن به طور مرتب را نداشته اید، بهتر است که حالا شروع کنید. حداقل دو بار در روز مسواک زده و نخ دندان بکشید. رساندن تعداد دفعات این کارها به سه مرتبه در روز حتی بهتر است. عدم رعایت بهداشت دهان و دندان یکی از بزرگترین اشتباهاتیست که افراد انجام می دهند.

  • همواره مراقب باشید.

خیلی مهم است که افراد دارای لامینیت متوجه بشوند که روکش دندانشان استحکام دندان واقعی را ندارد. چیزهایی که قبلا برای دندانتان بد بوده اند، مانند باز کردن در بطری نوشابه با دندان یا باز کردن کیسه ای با دندان هنوز هم بد هستند. به لامینیت ها آسان بگیرید، کاری را که نباید، انجام ندهید.

  • از ساییدن دندان هایتان خودداری کنید.

ساییدن دندان ها برای سلامت آنها مضر است و می تواند برای لامینیت ها نیز بد باشد. برخی از بیماران آنقدر سخت در خواب دندان هایشان را بر روی یکدیگر می سایند که در برخی مواقع لامینیت ها از جا در می آیند. اما بسیاری از افراد نمی توانند جلوی خودشان را بگیرند، زیرا این اتفاق به طور ناخودآگاه در زمانی که خواب هستند رخ می دهد. اگر شما نیز این مشکل را دارید، با دندانپزشک معالج خود مشورت کنید تا محافظ دهانی را برای دندان هایتان آماده کند و از آسیب رساندن سایش دندان به لامینیت ها جلوگیری کند.

دندان های شما با دندانپزشکی زیبایی و روش لامینیت عالی به نظر می رسد. بعد از این نگهداری از آن به همین شکل به خودتان بستگی دارد. بهتر است که از این شیوه ها استفاده کنید.

[/section]

[title text=”لینک های مرتبط”]

[blog_posts style=”normal” columns=”3″ columns__md=”1″ cat=”5″ posts=”12″ image_height=”56.25%”]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

سلام بازدید کننده گرامی

×