بهترین نوع ایمپلنت دندان چیست ؟

ایمپلنت دندان آلمانی ICX
ایمپلنت دندان آلمانی ICX

انواع ایمپلنت دندان:

انواع ایمپلنت دندان در حال حاضر بسیار شبیه هم هستند و به دلیل پیشرفت فناوری در تولید ایمپلنت دندان ، تقریبا شکل فیزیکی و ظاهر ایمپلنت های دندانی شرکت های مختلف شبیه هم شده است.

اما تفاوت در پوشش میکروسکوپی سطح ایمپلنت و قطعات اتصال روکش ایمپلنت ( پروتز ایمپلنت) باعث دوام بیشتر در ایمپلنت های ساخته شده توسط کشورهای با تکنولوژی بالاتر مانند آلمان ، فرانسه،آمریکا ، ایتالیا و انگلیس شده است.

نکته مهم برای انتخاب بهترین نوع ایمپلنت توسط بیمار اطمینان به دندانپزشک خود و شناخت نسبی از کیفیت درمانهای قبلی آن دندانپزشک می باشد.در مقوله درمان و سلامت هرگز بر اساس قیمت ارزانتر  تصمیم به انجام درمان نگیرید.

از دندانپزشک خود بخواهید ماندگاری و کارایی ایمپلنت دندان شما را تا 5 سال تضمین نماید.اگر ایمپلنت دندان در 3 سال اول بدون مشکل باشد مطمئن باشید درست انجام شده و در صورت مراقبت صحیح توسط شما ، دوام ایمپلنت دندان بالای 20 سال خواهد بود.

در مطب من از ایمپلنت های دندان ICX  ساخت آلمان استفاده شده ، روکش های تمام سرامیکی زیرکونیا برای جایگزینی دندان روی پایه ایمپلنت ساخته می شود. همچنین پایه و روکش ایمپلنت دندان تا 5 سال درای ضمانت خواهد بود.

برای اطلاع از قیمت ایمپلنت دندان  ICX کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

سلام بازدید کننده گرامی

×